Právě nakupujete za zvýhodněné ceny!

Červen, měsíc plný slev finišuje

Autor: Jaromír Polena, 29.06.2010 07:41, zobrazeno 4167x

Červen, měsíc plný slev finišuje
Proudlouženo do konce července!

Dlouhodobá slevová akce Červen – měsíc plný slev, pomalu ale jistě finišuje do svého cíle. To znamená, že na konci tohoto měsíce, tedy přesně ve dnech 29. a 30. 6. 2010 nastane na obchodu Surtep.cz doslova cenová apokalypsa, že by lepší nenapsal ani Francis Ford Coppola.


Právě v těchto dnech se všichni trpěliví hráči dočkají velmi výrazné slevy 30% na úplně veškerý sortiment, jež bude skladem! Ano, je to tak – jakoukoli hru nebo výrobek, zakoupený v posledních dvou dnech měsíce června na Surtep.cz budete mít na tutovku s tou jasnou slevou 30%, která tak stoupala trpělivě celý červen. To už můžou být velice zajímavé ušetřené částky, však abyste si koupili kupř. svoji očekávanou hru skoro o třetinu levněji, než je normální cena, to je nabídka, která se neodmítá.


Přitom se sleva samozřejmě vztahuje i na čerstvé novinky, včetně těch nejteplejších, jako je vtipná a nenáročná arkáda pro všechny Toy Story 3 nebo nový a řádně vylepšený díl oblíbeného vláčkového simulátoru pro vyznavače Pika a jemu podobných vláčkovišť  - Trainz Simulator 2010.


Navíc můžete v tomto spojit příjemné s užitečným a dále zcela ušetřit na dopravném, protože na vybrané tituly budete mít dopravu zcela zdarma! Stačí kliknout na úvodní stránce obchodu Surtep.cz na pravý proužek s fialovým poštovním autíčkem a nápisem „Chcete dopravu zdarma?“. Připomínáme, že takto zdarma vám dovezeme až ke dveřím taktéž i ty zmíněné herní novinky, nejen starší hry.


Tak si zaškrtněte v kalendáři konec měsíce a řádně si oslaďte začátek prázdnin a dovolených, protože slevy na Surtep.cz finišují, přičemž modří už vědí: ti nakupují za levno a ještě ušetří na dopravě.

Například:
Za hru Toy Story 3 (PC) zaplatíte pouze 539Kč s DPH i s poštovným a balným, které je k tomuto produktu zdarma

Za hru The Sims 3 zaplatíte pouze za 755Kč s DPH místo původních 1079Kč s DPH

Aliens vs. Predators na herní konzoli Playstation 3 pořídíte za 930Kč s DPH i s poštovným a balným, které je i k tomuto produktu zdarmaPrůměrné hodnocení
0,75
Ohodnoťte jako ve škole
1   2   3   4   5  
Autor: fido
02.07.2010 15:00:11
Slevy nekončí! Pokračujeme dál celý červenec.
Příspěvky do diskuze můžete přidávat po přihlášení!