Právě nakupujete za zvýhodněné ceny!

Velkoobchodní ceny pro každého!

Autor: Filip Dočekal, 22.12.2009 12:43, zobrazeno 16131x

Velkoobchodní ceny pro každého!

Nečekejte na tradiční povánoční výprodeje, protože poslední dny tohoto roku si můžete zpříjemnit novou slevovou akcí, tentokrát takového rozsahu, co herní obchod Surtep ještě nedělal. Od 22. 12. až do konce tohoto roku totiž můžete nakupovat za velkoobchodní ceny. Stačí se podívat na Surtep.cz a snadno si zkontrolovat i bez přihlášení, že ceny všech her v nabídce jsou oproti obvyklým podezřele zlevněné.

Týká se to opravdu veškerého sortimentu, nikoli jen vybraných kusů jako dříve, a to včetně hardware a konzolí. Však taková PSP Go nyní s cenou zhruba o šest set korun lacinější, než je obvyklá, je jenom jeden z příkladů, jak si ještě před Štědrým dnem udělat radost sobě, nebo komukoli jinému.

A podobné je to i aktuálních her. Např. nejlepší RPG tohoto roku Dragon Age: Prameny v češtině koupíte se slevou více než dvou set, konzolový megahit Modern Warfare 2 vám ušetří ještě více. Však kolik přesně ušetříte, zjistíte na produktové stránce každé hry, kde je to přímo napsáno.

A navíc při koupi můžete využít rozšířených služeb, kdy do konce roku má Surtep v pracovní dny otevřeno nonstop a berounská prodejna je dokonce otevřena taktéž jak na Štědrý den, tak i na Silvestra. Přehledná otevírací doba i adresa je zde: http://recenze.surtep.cz/207-vanocni-oteviraci-doba-prodejny/.

Pokud to máte daleko, jakékoli zboží je možno samozřejmě poslat na dobírku po celé ČR a pro maximální zjednodušení nákupu Surtep nabízí snad jako jediný herní obchod u nás taktéž možnost rychlé, pohodlné a bezpečné platby skrze službu PayPal.

 

PRODLOUŽENO DO 10.1.2010Průměrné hodnocení
2,28
Ohodnoťte jako ve škole
1   2   3   4   5  
Příspěvky do diskuze můžete přidávat po přihlášení!