Právě nakupujete za zvýhodněné ceny!

Denní nášup – každý den 5 her včetně novinek za extra ceny!

Autor: Filip Dočekal, 07.09.2009 01:16, zobrazeno 5232x

Denní nášup – každý den 5 her včetně novinek za extra ceny!

Přicházíme s další velkou slevovou akcí, která se v této podobě zatím na našem trhu neobjevila.


Jestli vás dříve mrzelo, že opravdu velké slevové akce vždy jednak trvají jen chvilku a vy je třeba nestihnete, nebo že jsou platné pouze na striktně omezený sortiment a nikoli na produkty, které byste rádi, tak tomu je nyní u nás KONEC!


Každý den od 7. 9. 2009, tedy 7x týdně dostanete svůj Denní nášup skvělých her a příslušenství za bezkonkurenční ceny. Z celého sortimentu her a příslušenství na všechny dnešní platformy každý den vybere náhodně počítač 5 kousků, které až do konce toho samého dne budou k mání za opravdu těžce snížené ceny, což pro představu znamená snížení klidně až o 500,-.


Ale pozor, jen pro ten daný den, protože následující ráno už zase bude zcela nová nabídka jiných her a příslušenství, takže se vyplatí sledovat www stránky Surtep.cz opravdu pečlivě.
A to nejlepší na konec – součástí vylosované pětice her bude každý den vždy i minimálně jedna ještě teplá novinka , přičemž v osudí se už míchá např. právě uvařený Batman: Arkham Asylum , nebo další naprostá novinka Supercar Challenge , které tak při příznivém losu můžete určitý den koupit za cenu mnohem nižší, než u konkurence.Průměrné hodnocení
1,78
Ohodnoťte jako ve škole
1   2   3   4   5  
Příspěvky do diskuze můžete přidávat po přihlášení!