Právě nakupujete za zvýhodněné ceny!

Co máme pro vás nového 5.12.?

Autor: Filip Dočekal, 05.12.2007 11:32, zobrazeno 4224x

Co máme pro vás nového 5.12.?
První horkou novinkou nově na skladě je další díl arkádových nadzvukových letadélek Ace Combat 6: Fires of Liberation, který vychází s časovou exkluzivitou pouze pro Xbox 360. Aktuálně je to tak prakticky jediná hra, v níž se můžete posadit do dokonale vymodelovaných kokpitů těch nejmodernějších proudových strojů současnosti, včetně mnoha dnes již legendárních starších letounů. Navíc není k dobrému hraní nutná vůbec žádná znalost skutečného ovládání letadel.
Ke všemu vám stačí vlastně jen dvě analogové páčky. Hlavní prim zde totiž hrají letecké souboje a útoky na pozemní cíle a to všechno v nádherné grafice, kdy i stavby na zemi vypadají konečně i z blízka velice dobře. Vtahující multiplayerové bitvy pak zajistí prakticky nekonečnou životnost, protože adrenalinové dogfighty až pro 16 pilotů najednou se jen tak neomrzí. A když si ještě můžete do hry stáhnout mnohé přídavné letouny, bavit se budete jistě hodně dlouho.

Konečně máme dobrou zprávu i pro moderní vojáky vlastnící PS3, protože na skladě máme vysoce hodnocenou střílečku Call of Duty 4: Modern Warfare nově také pro tuto konzoli. Stejné platí i pro hororovou střílečku Clive Barker's: Jericho, jejíž PS3 verze konečně dorazila a následuje tak již dříve vypuštěnou Xboxovou.

Pokud patříte k táboru vyznavačů spíše reálnějšího pojetí fotbalu v počítačových hrách, možná vás bude zajímat zbrusu nový díl Pro Evolution Soccer 2008, který vám nabízíme prakticky pro všechny dnešní platformy- pro každého máme na skladě tu správnou verzi: PS2, PS3, Xbox 360 i PC.


Doplnili jsme také zásobu nových verzí obou největších skateboardových konkurentů Skate. a Tony Hawks: Proving Ground. Zřejmě nejrealističtější prkénkový simulátor Skate. (viz. recenze) exceluje nejen krásným, rozlehlým a naprosto svobodným maloměstem, kde se nechá skvěle vyřádit, ale hlavně naprosto vychytaným a převratným ovládáním, které chytře a vtipně simuluje chování jezdce i prkna pomocí obou analogových páček, jenž tak nahrazují zažité funkce tlačítek. Skate. máme skladem pro obě next-gen konzole.
A pokud stále dáváte přednost ostřílenému bardovi skateboardových hříček Tonymu Hawkovi, čerstvě si můžete od nás zahrát oproti výše uvedené konkurenci jeho novinku Tony Hawks: Proving Ground i na starších konzolích jako je PS2, ale také na Nintendo Wii i kapesním DS. Vše máme okamžitě k dispozici, přičemž brzy očekáváme také verze pro moderní platformy PS3 a Xbox 360, jenž si můžete předobjednat.


Levné hry
Rozhodně bychom vám doporučili aktuálně poslední díl špionážní akce Tom Clancy Splinter Cell: Double Agent, protože její PS2 varianta, mimochodem zcela odlišná od next-gen verzí je v některých aspektech včetně lepšího podání příběhu, množství renderovaných filmečků, nebo tutoriálu, daleko lépe provedená. Nyní ji nabízíme za výbornou cenu, přičemž hratelností se PS2 verze vyrovná svým kolegům na PS3 a Xbox 360, ovšem cena je přátelé za výbornou PS2 verzi vskutku platinová.Michael Ancel je velice respektovaná osobnost herního průmyslu hlavně díky nesmrtelnému Raymanovi, ale jeho daleko vážnější adventura Beyond Good and Evil stále patří k vůbec nejlepším hrám, které vyprodukoval za poslední roky francouzský Ubisoft. Poetická dobrodružně-akční hra nejen se zelenou rtěnkou exceluje vynikajícím příběhem a velkou volností konání, přičemž na Playstation 2 si jí můžete od nás zahrát již za necelých pět stovek, což se skoro vyrovná ceně bazarových verzí.Pro „písíčkáře“ zase dorazila čerstvá várka úvodního válečného dobrodružství Call of Duty, tentokráte jako laureát ceny pro jednu z nejlepších her roku. Pokud je pro vás čtvrtý díl moc drahý, nebo moc náročný na výkon vašeho počítače, za několik stovek a bezproblémový chod i na starších strojích výroční edice dnes již legendární střílečky určitě stojí.


Průměrné hodnocení
2,00
Ohodnoťte jako ve škole
1   2   3   4   5  
Příspěvky do diskuze můžete přidávat po přihlášení!