Právě nakupujete za zvýhodněné ceny!

Co máme pro vás nového 29.11.?

Autor: Filip Dočekal, 29.11.2007 08:39, zobrazeno 3780x

Co máme pro vás nového 29.11.? Multiplatformovou emzáckou střílečku Black Site: Area 51 již máme čerstvě skladem pro Xbox 360, přičemž další verze pro PS3 bude brzo následovat. Jestli vás zaujal její dřívější předchůdce Area 51, jistě se vám bude líbit i čerstvá novinka, kde se stejně jako dříve musíte věnovat čištění matičky Země od slizkého šmejdu z vesmíru. Pěknou funkcí v porovnání s prvním dílem je dokonce možnost ovládat chování spolubojovníků skrze několik jednoduchých příkazů, takže si skoro vždy můžete vybrat, jestli špinavou prácičku zastanete sami, nebo raději pošlete na zteč ostatní členy zásahového týmu.

Milovníky hororů, potažmo spisovatele Clive Barkera by mohla zajímat taktéž čerstvá hororová akce Clive Barker's Jericho, ve které se také zhostíte úlohy velitele zde zvláštního týmu vojáků obdařených nadpřirozenými schopnostmi. Jen takové komando si totiž dokáže poradit s doslova pekelnou hrůzou, jenž zamořila jednu středně-východní vísku. Hra je určená opravdu jen pro ty otrlejší, kterým nějaká ta záplava lekacích momentů a všemožných hnijících pekelníků moc nevadí. Dobrá zpráva je ale ta, že máme verze pro obě next-gen konzole, tedy Xbox 360 i PS3.


A u brutálnějších her ještě chvilku zůstaneme, protože vám můžeme zatím na Xbox 360 nabídnout neméně zběsilou střílečku z pohledu třetí osoby Kane and Lynch: Dead Men. Zde sice nepotkáte kostlivce ze záhrobí, ovšem doslova frenetická akce a přestřelky v podání povedené dvojice uprchlých kriminálníků, které stále koření dávkou sprostých nadávek snad úplně na všechno, také stojí za to. Když prozradím, že jeden z hlavních hrdinů je ke všemu ještě hodně vyšinutý psychopat, bude jistě o hodně krvavou zábavu dokonale postaráno.


Nakonec pro vás máme v premiéře jako jedni z prvních v České republice zajímavý herní remake původního filmu The Golden Compass, jenž se k nám dostane do kin v tomto prosinci. Dobrodružná hra pod stejným názvem zobrazuje stejně jako film velké putování v paralelním světě, ve kterém má každý z nás svoji druhou zvířecí podobu. Jenže tento svět je nakažen podivnou mrazivou nicotou, se kterou se v průběhu hry musíte vypořádat. Tento titul je určený zejména pro dobrodružné dětské povahy a my ho již máme na skladě pro širokou škálu platforem: PS2, PS3, Wii a Nintendo DS.

Průměrné hodnocení
5,00
Ohodnoťte jako ve škole
1   2   3   4   5  
Příspěvky do diskuze můžete přidávat po přihlášení!